HAKKIMIZDA

Techlabs

Techlabs moleküler biyoloji, genetik ve moleküler genetik alanlarında hizmet vermekte olan bir şirkettir.
Dinamik ve genç bir kadro tarafından kurulmuş olan Techlabs sektörde edindiği tecrübeyi ve güveni müşterilerine tam olarak yansıtmakta ve geleceğe güvenle bakmaktadır.
Gerek Türkiye temsilcisi gerekse dağıtımını yaptığı ürünlerde en iyi kaliteli ürünleri ve tedarikçileri seçen Techlabs özellikle biyolojik ürünlerde her türlü test aşamasından tam olarak geçmiş ürünleri kullanıma sunmaktadır.
Techlabs Medikal ve Kimya Tic. Ltd. Şti. olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tatmin etmek doğrultusunda, katma değer yaratacak şekilde faaliyetlerde bulunarak sektörümüzde öncü olmak şirketimizin misyonudur.
Vizyonumuz, sektöründeki önde gelen lider ve güçlü firmalar ile işbirliğini arttırmak. Gerek hizmet ettiğimiz sektörde çalıştığımız firma ve kuruluşları gerekse çalışanlarımızı bizimle çalıştıklarından ötürü memnun etmektir.


Değerlerimiz
Müşteri memnuniyeti
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak, satış öncesi ve sonrası müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
Kalite
Kalite akıntıya karşı kürek çekmektir, bıraktığımızda geleceğimizi kaybederiz. Kendimizi, tedarikçilerimizi sürekli teknoloji ve bilgi bakımından yenileyerek, rakiplerimizden daha hızlı öğrenerek ve öğrendiklerimizi işimize yansıtarak, sahip olduğumuz imajı korumak görevimizdir.
Saygı
İnsana, çevreye ve topluma saygı. Tüm ilişkilerimizde iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlaki kurallara daima uymak, topluma ve çevreye duyarlı olmak görevimizdir.

Copyrights ©2014: Techlabs Medikal ve Kimya Tic. Ltd. Şti.